Linkiu įtikėti į visą verslumo magijos turinį slypintį KŪRĖJŲ dvasioje

Tautos stiprybės šaknys

Yra trys dalykai kurie darė stiprią Lietuvą kažkada: tai bendra kalba, tikėjimas bažnyčia ir tautos istorija, o juos apjungė stipri ranka. Dabar kalba miršta, ją žudo visokie Algiai Greitai, bažnyčia prarado savo vertę, o istorija žalojama ir iškraipoma. Tvirtos rankos galim pavydėt Baltarusijai, kuri buvo mūsų kolonija. Negerai.

Ekonomikos gerovė yra tiktai tautos produktas. Niekada tauta nebus dvasinga vien iš ekonomikos. Tačiau galima turėt gerą ekonomiką tiktai tada kai yra dvasinga ir vieninga tauta.

Aleksandras Lukašenka tvirta ranka laiko Baltarusiją, tai yra gerai tai šaliai. Ji vienintelė Europoje nepatyrė nuostolių dėl krizės. Visa tai dėl to, kad Lukašenka nežlugdo ekonomikos, o griežtai diegia moralę ir tikėjimą savim. Baltarusių kalba užmiršta, tai yra prastai, nes tai neduoda tokios vienybės. Ir bažnyčia toleruojama, bet neturi didelės įtakos. Tai irgi silpnina šalį. Bet kita klaida nedaroma ir Baltarusija sėkmingai nusavina Lietuvos istoriją, kol Lietuva bejėgiškai tyli ir pasiduoda naujųjų tolerastų ordoms.

Jei šitų klaidų nedarytų, būtų jau stipriausia šalis, būtų ekonomikos stebuklas. O Lietuva verkia suklupusi. Nes Baltarusija turi moralę ir tvirtą ranką, o Lietuva dabar neturi nieko.

Dar pamatysit, paminėsit mano žodį ateityje nes skaičiai rodo, kad po 30 metų lietuvos neliks, visa tauta išmiršta, galvodami kad pinigai yra tikslas. Akli nemato to ką mato kiti.

Reklama

Comments on: "Tautos stiprybės šaknys" (1)

  1. […] yra tie žmonės, kurie paniekino verlsumo dvasią, jie iš verslo padarė mašiną, sunaikino bet kokį žmogišką indėlį ir viską atidavė tik […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: