Linkiu įtikėti į visą verslumo magijos turinį slypintį KŪRĖJŲ dvasioje

Kur tai matyta kad šalis kai ištinka pinigų trūkumas dėl bankų imtų skolintis ir duoti pinigus bankams. Aišku tik Lietuvoje. Bet kalba daug apie krizę, nors žinom, kad ta krizė išsigalvota pačių bankų. Nes jiems tai labai gera proga subankrotinti geras įmones ir pasisavinti jų turtą. Kas tiems bankams kai jie leidžia niekuo nepadengtus pinigus. Litai padengti eurais, eurai padengti doleriais, doleriai padengti kinietiškom prekėm, o kinietiškos prekės padengtos Kinijos baime kad tuos dolerius praras, jei išleis į rinką.

Kinija turi tiek dolerių, kad greitai viršys kvadrilijoną. Daugiau, negu turi visa JAV valdžia. Ir aišku čia viskas vyksta paprastai: kiniečiai gamina prekes, o gauna popieriukus ir skaičiukus sąskaitoje. Kodėl Kinija gerai pernešė krizę ir netgi pagerėjo jos situacija? Taigi tiktai dėl to, kad nuvertėjo doleris. Jei doleris nuvertėjo tai nuvertėjo ir Kinijos turėtos dolerio atsargos, o kai prekių gaminama tiek pat, reiškia, kad prekės darosi svarbesnės už nieko nevertus infliacinius pinigus, kuriuos daro JAV.

Tiktai šito nesuvokia Andrius Kubilius. Kinija per krizę ėmė supirkinėt gamyklas Europoje ir pasaulyje, nusipirko netgi VOLVO. Tam kad išleistų kuo daugiau savo sukauptų dolerių. O Kubilius su Šimonyte prisiskolino tų pačių dolerių ir pastatė Lietuvą į pozą, kur ją daro bankai visokiais nepadoriais būdais. Taip kad Kubilius galvoja kad sprendžia krizę o iš ties žaidžia pagal bankų dūdelę. Ir taip pat žaidžia jo draugė Ingrida Šimonytė.

Viskas atsiranda dėl to, kad DVASINGUMAS yra pamirštas. Kai valdžia galvoja tiktai apie pinigus, tai pakliūna ant bankų kabliuko. Bet kai valdžia galvoja apie DVASINGUMĄ kaip Kinijos kompartija, tai gaunasi laimėti ir pagerinti padėtį. Taip yra todėl, kad Kinijos kompartija galvoja apie moralines vertybes. Tas pat per krizę gavosi ir Aleksandrui Lukašenkai. Taip kad galima keikti kompartiją ar Lukašenką bet faktai kalba už save.

Todėl labai svarbu yra suprasti, kad viskas eina iš dvasinės energijos. Kai GALVOJAME, tai iškart eina dvasinė energija, mintis. Bet kuri mintis kažką kuria. Bet kai galvojam apie paprastus pinigus, tai iškart viskas kaip du kart du, tave gali bet koks šuleris aplošti. Jei nori žaist ekonomikoje, reikia galvoti KOMPLEKSIŠKAI. Tai yra negalima galvoti apie turtą ir pinigus, nes tai yra papildomas rezultatas, o reikia galvoti apie DVASINGUMĄ ir VERTYBES. Tada gali sužaist gerą partiją.

Akivaizdu, kad Andrius Kubilius yra antrojo laipsnio nuo apačios dvasingumo pakopoje, gal būt trečiojo, todėl jam viskas yra taip blogai, jo visos reformos yra nesėkmingos. Tokio žemo dvasingumo žmogus negali turėti gerų pasiekimų, taip kad nėra ko tikėtis.

Taip visada galima pažinti kur yra lūzeris ir kur yra protingas žmogus. Nes lūzeris visada galvoja apie pinigus ir už centus parsiduoda, todėl nieko neturi. Protingas žmogus siekia dvasinio tobulumo. Todėl visada gauna daugiau, netgi nieko nedarydamas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: