Linkiu įtikėti į visą verslumo magijos turinį slypintį KŪRĖJŲ dvasioje

Japonai yra tie žmonės, kurie paniekino verlsumo dvasią, jie iš verslo padarė mašiną, sunaikino bet kokį žmogišką indėlį ir viską atidavė tik technologinei pražūčiai. Ar gali būti, kad atsirado disbalansas cikle? Ar gali būti, kad visos šios nelaimės yra verslumo dvasios naikinimo priežastis?

Japoniją visi žinom kaip šalį, kuri visada turėjo labai aukštą dvasingumą. Todėl visai akivaizdu, kad jie labai lengvai tapo tokia turtinga ir galinga šalimi. Net po atominių bombardavimų praėjo vos pora dešimtmečių ir Japonija tapo techniniu pasaulio centru. Kur padaryta klaida? Užmirštas dvasingumas, viskas paaukota verslo ir gamybos mašinai.

Dabar matom pasekmes, kai technologinis tobulumas tapo daugybės aukų priežastimi, o atominė energija žudo šalį iš vidaus. Tai dvasingumas, kuris paaukotas pinigams ir kapitalui, o ne augęs kaip turėjo augti.

Ar galime pasakyti, kad jei šalis paaukoja dvasines vertybes vardan turto, pinigų ir technologijų, jai kyla labai aukštos rizikos prarasti tai ką turi?

Manau, kad taip.

Reklama

Comments on: "Japonai ir neharmoningas disbalansas" (1)

  1. […] Hormoningų energijos virsmų ir dvasingumo kriterijai yra žmogus su siela, kurios dvasingumo energetika nekinta. Tokius jau gali identifikuoti 4 lygį pasiekusieji. Tuo tarpu besikeičiančią energiją ir jos judėjimo kryptį (teigiamą arba neigiamą) identifikuoja tik nuo 3-ojo lygio. Labai svarbu, kad sprendimų priėmėjai būtų nežemesnio nei 4 dvasingumo lygio. Pažymėtina, kad žemesnio lygio asmenys negali užsiimti veikla, kurią vykdo aukštesniojo – taip įvykus matomas neharmoningas disbalansas. […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: