Linkiu įtikėti į visą verslumo magijos turinį slypintį KŪRĖJŲ dvasioje

Toks klausimas stojasi daugeliui apie tai kaip išvalyti pinigus nuo neteisingos energijos. Tai yra labai svarbu nes pinigai su jumis kontaktuoja. Kai jūs gaunate pinigus, juose yra labai daug neigiamos ir teigiamos energijos, kurią jie sukaupia. Nes visada kai mes naudojam pinigus būna ir teigiama finansinė emocija ir neigiama finansinė emocija. Ir kokia ji būna stipri!

Kai tėveliai vaikui perka naują žaislą tai visa energija nematomai pakliūna į pinigus. Jūs tik pagalvokit kiek tai būna emocijų, norų ir minčių. Arba kai neperka naujo žaislo tai būna tiek pat emocijų ir minčių ir norų, bet visa tai jau būna neigiama. Taip pinigai sukaupia labai didelį kiekį energijos. Neigiama energija piniguose yra slopinanti, ji neskatina pinigų dauginimosi. O teigiama skatina bet ji atsiranda kai pinigai yra išleidžiami todėl gaunam paradoksą: kai kaupiam pinigus jie kaupia neigiamą energiją. Kai išleidžiam pinigus jie gauna teigiamą energiją bet juos mes prarandam ir negalim tos energijos panaudot.

Todėl labai svarbu yra pačių pinigų sukaupto energetinio-finansinio krūvio suvaldymas. Tai labai svarbu žinoti ir naudoti.

Pavyzdžiui visą energiją galima panaikinti kai pinigai yra laikomi energetinį trūkumą turinčioje aplinkoje kuri visą energiją “nusiurbia“. Tai labai paprasta – energija yra šviesa, šiluma, karštis, judėjimas. O energijos trūkumas tai yra šaltis, tamsa, ramybė. Taip kad padėję tiesiog pinigus į šaltį tamsioje vietoje juos išvalome nuo sukauptos finansinės energetikos. Tam labai paprastai galima panaudoti šaldytuvo šaldymo kamerą.

Taip pat reikia žinoti kad pinigų energija yra išleidžiama kaip pokytis, jis nebūna tolygus. Kai pinigai turi energiją koncentruotą tai ji yra išspinduliuojama greitai. Vienos paros dažniausiai pakanka kad pinigai kameroje prarastų pusę energijos. Bet jei norit apvalyti pilnai tai reiks mažiausiai 30 dienų.

Bet yra sudėtingas klausimas kaip išfiltruoti teigiamą finansinę energija kad ji pasiliktų pas mus o kad neigiama išeitų kitur. Tai jums padės atsakyti paprastas palyginimas: kai mes norim atsikratyt blogų jausmų mes dažnai ieškom paguodos pas kitus žmones. O kai teigiamos norim energijos pasikraut tai darom kažką gero ir malonaus. Bet tai juk neveikia daiktų nes jie neturi nuosavų jausmų.

Todėl tenka daryti simbolinę magiją kuri padėtų pinigus perkrauti energetiniais krūviais. Tai labai paprasta ir nieko nekainuoja, tam nereikia pastangų o pakanka žinoti keletą gudrybių kurias visada daro turtingi žmonės.

Labai tinka indiška gėlių magija kuri yra labai geras metodas. Jūs padedate pinigus kartu su gėlių žiedais ir jie perima teigiamą energiją. Kai tik palaikote pinigus su gėlėmis yra išsyk pagerinamas energetinis pinigų balansas. Bet labai blogai bus jei laikysit pinigus stalčiuje su laidotuvių nuotraukomis. Taip pinigai perims mirties energiją ir taps neigiami. Nenustebkit jei blogoje vietoje laikot pinigus ir gyvenat neturtingai. Tai yra aiškus priežastinis ryšys.

Labai svarbu kad pinigai galėtų būti efektingoje energetinėje būsenoje tada jie gali būti panaudoti daug tikslingiau. Jei pinigų energetika yra tinkama tai vietoj to kad iššvaistytumėte juos veltui, jūs galit padaryti labai gerą investiciją ir net nepastebėti.

Kaip matome tai vėl tas pats dalykas. DVASINGUMAS ir teisinga ENERGETIKA padaro pinigus veiksmingais. Bet pinigai patys negali nustatyti kaip jūs juos panaudojate. Tai viską nustato tiktai jūsų dvasingumas ir pasirinkta energetinė kryptis. Tai ir akivaizdu nes tik nuo žmogaus dvasios ir minčių priklauso kaip jis savo finansus investuos ar veltui iššvaistys.

Reklama

Comments on: "Kaip išvalyti pinigus nuo neigiamos energijos" (8)

 1. cha cha, pasakyk ka rukai – as irgi noriu! :)))

 2. Get a break! Pats metas ikurti pinigu kulto garbintojus. O jus busit ju isganytojas!

 3. Nesistenkite ieškoti nešvarios energetikos. Ieškokite grynosios gerosios – pabandykite apsikabinti medį. Čia rimtai.

 4. Svonderis said:

  labai ilgas irasas. ar cia apie pinigu plovima snekama?

 5. […] rašėme apie pinigų energetiką. Lietuvos rinktinė buvo pavyzdys, kuo aiškiausias pavyzdys blogos pinigų energetikos! Viskas […]

 6. […] rašėme apie pinigųenrgetiką. Šiandien norime iliustruoti pavyzdžiu, kaip neigiama pinigų energija pakenks Vilniaus […]

 7. DDb guru said:

  negaliu patiket tuo ką skaitau… vakar nuo bankomato nuemiau kelis simtus litu, kuriuos ten idejo siryt inkasatorius, kuris vakar visa diena gere paskui muse savo zmona ir vaikus vel gere, bet to negana nes tie pinigai i banka pateko kaip mokestis Vilniaus energija uz sildyma, kuri sumokejo vagsas dedukas baisiai keikdamasis gaves milziniska saskaita uz sildyma, negana to jis tuos pinigus ateme is savo narkomano sunaus (jie buvo skirti heroino dozei) narkomanas juo gavo atemes juos is mergaites, kuri juos buvo gavusi is tevu pietums mokykloje susimoketi, bet buvo nusprendusi isleisti naujam ausinukui isgyti… Tai va tokie pinigai yra TOTAL blogis, jo is pinigu su jokiom gelytem neisvalysi. Blogiausias sioje visoje grandineje yra bankas nes ten geri pinigai apkreciami ir tampa blogais. Is praktikos galiu pasakyti, kad “gelytes“ nuima apie 30% blogos energijos. Kitas neblogas būdas yra švęstam vandeni mirkyti, bet paskui reikia džiovinti salulės šviesoje, bet tai ne pats geriausias budas. 99% “bakterijų“ t.y. blogosios energijos sunaikinama jei pinigai užkasami į žemę kur nors labai toli nuo civilizacijos vietoje. pvz. amazonės miškuose, bet tiks ir Labanoro giria ar šiaip koks miškelis kuo toliau nuo elektros laidų. Duobę reikia kasti rankomis, nes jei kastuvu (gali buti pirktas už nešvarius pinigus) duobė bus “nesterili“. Tai va iškasi duobę, įpili šlakelį švesto vandens, sudedi pinigus užkasi ir sakai žodį aka burtažodį (vienas ilgas žodis): reikiadarzolesparukytiirnesamonevelparasyti ir viskas pinigai isvalyti ir ikrauti geriausiai seksis jei juos leisi kazino, laisvo elgesio merginoms, alkoholiui (gali kilti nepaprastos verslo idejos). Butina iskasus nuvalyti zemes…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: