Linkiu įtikėti į visą verslumo magijos turinį slypintį KŪRĖJŲ dvasioje

Interneto mažas dvasingumas

Kartais tenka pastebėti kad labai skiriasi dvasingumas žmonių skirtingose vietose. Žmonės kurie dirba versle turi aukštesnį dvasingumą negu valdiškose įstaigose. Žmonės kurie bankuose turi aukštesnį dvasingumą negu kurie parduotuvėse. Žmonės kurie dirba seime turi aukštą energetiką bet ji visa yra neigiama juodoji energija. Labai aukšta juodoji energetika yra pas teležvaigždes. Žmonės kurie dirba turguje turi labai polinkį į energetinį vampyrizmą bet labai gerai jį valdo pakabindami aukas ant kabliuko ir siurbdami energiją kartu su pinigais. Taip kad matome labai daug energetinės specifikos. Bet šį kartą pakalbėkim apie energinius lygmenis internete. Jie irgi yra ir tai galima pastebėti skirtinguose puslapiuose. Todėl jau rašiau apie tai kaip būna su komentatoriais kurių komentarus reikia dažnai trinti nes ten keiksmažodžiai tik šiandien pakalbėkim apie didesnius puslapius.

Pavizdžiui pradėkime nuo portalų kurie internete turi tokią pat energetiką kaip ir populiari žiniasklaida. Aukštą energijos trūkumą turi Delfi portalas kuris čia pavyzdys nagrinėjimui. Kadangi jame yra energetinis trūkumas todėl jis veikia kaip internetinis portalas-vampyras. Kiti portalai irgi turi tokią pat aukštą energetinį vampyrizmą. Tai veikia kaip spastai interneto vampyrams žmonėms ir tai labai gudri energetinė sistema kurią gali išaiškint bet kuris ekstrasensas bet ne paprastas žmogus. Tai veikia taip: parašo portalas straipsnį kuris turi labai aukštą dirginantį poveikį todėl sukelia emocijas. Tai reiškia kad labai daug komentatorių ateina ir komentuoja paskleisdami savo energiją. Dažniausiai tai gryna negatyvi juodoji energija ir jos yra 99 procentai portalų komentaruose. Tos ENERGETINĖS IŠKROVOS pritraukia daug kitų žmonių nes pasąmonę traukia energija ir bent kažkiek dauguma žmonių turi energetinio vampyrizmo. Taip visi pakliūna į spastus nes visi ima dar daugiau lieti emocijų komentaruose. Tai matome kad portalas išsiurbia energiją iš žmonių ir netgi iš silpnų energetinių vampyrų ir tai yra energetinė vampyrizmo mašina. Taip ir labai panašiai energetiką siurbia laikraščiai ir televizija tačiau šiandien kalbam tik apie internetą. Įpatingai stiprią neigiamą energetiką duda kai kurie socialiniai tinklai iš Lietuvos kur energetika yra net prievartaujama kad tik žmogus atsiustų SMS apmokėti už kažkokias paslaugas.

Tik viena yra išimtis iš portalų tai Bernardinai.lt kurie daro įvairiai. Vieni straipsniai siurbia energetiką kiti straipsniai duoda energetiką. Tai priklauso nuo to ar straipsnį parašė teigiamą energetiką turintis žmogus ar neigiama. Siurbia tie straipsniai kuriuos parašė energetiniai vampyrai pas kuriuos energijos trūkumas.

Dar labai įdomus reiškinys yra Facebook. Tai yra energetinių vampyrų medžioklės plotai. Facebook taip pat siurbia energiją tačiau jos tiek daug kad visko nesunaudoja. Todėl visi žmonės perėjo į Facebook ir tenai bendrauja nes kai energetika neišsiurbiama tai žmonės jaučiasi laimingesni. Bet todėl tenai ateina labai daug energetinių vampyrų medžioti sau aukų. Todėl galima naudoti Facebook bet reikia vengti žmonių kurie gali jus energetiškai užpulti ir padaryti jums žalą per maginius poveikius.

Pats didžiausias Lietuvos portalas pagal energetiką yra Supermama.lt . Ten gal mažiau žmonių tačiau energetikos srautas yra milžiniškas. Jis didesnis negu kad srautą turi Delfi ir kiti visi Lietuvos portalai. Labai gerai kad ta energetika yra didžiausia dalimi teigiama ir labai mažai negatyvios energetikos. Tai turi paprastą paaiškinimą. Tame portale yra labai daug nėščių moterų ir moterų kurios maitina krūtimi vaikus. Tokios moterys turi apsauginę reakciją pasamonėje. Jos momentiškai aptina bet kokį energetinį vampyrą ir jam pasiunčia energetinį impulsą žudiką, nes taip jos gina savo vaikelį. Tai įvyksta net nesusimastant ir to gali nepajusti net pati mama kuri pasiuntė impulsą. Impulsas žudikas aišku gali nužudyti žmogų tik pas raganas bet ir paprasta moteris gali jį pasiųsti gana stiprų, kai instinktyviai gina savo vaiką nuo negerų žmonių. Tas impulsas negeriems žmonėms sukelia labai didelį pyktį ir baimę. Kartais poveikis būna toks stiprus kad piktadarys nuo to impulso pajunta labai stiprų galvos skausmą ir paskui labai daug pykčio paskleidžia kalbėdamas kad tas Supermama portalas yra blogas. Todėl energetiniai vampyrai bijo tos vietos kaip ir žmonės su neigiama energetika. Tai yra labai teigiamos energetikos portalas ir labai saugi vieta geranoriškiem žmonėm.

Labai daug stiprios energetikos turi kai kurie žmonės kurie turi nuosavus puslapius. Tai taip vadinami blogeriai arba tinklaraštininkai kurie rašo blogus-tinklaraščius. Pavyzdžiui kad ir toksai blogeris kreivarankis.popo.lt. Jis turi teigiamą aurą ir gerą baltąją energetiką su kuria dalinasi su žmonėm bet kartais pasiunčia labai neigiamos energetikos impulsus kai kažkas nepatinka. Žmonės dažniausiai mėgsta jo teigiamą energetiką ir todėl jis populiarus. Taip pat yra labai geras tinklaraštis maumaz.livejournal.com kur visada galima pasidžiaugti kad autorius dalinasi teigiama baltąja energija. Labai geri dažniausiai moterų daromi tinklaraščiai. Beveik į visus galite eiti nebijodami nes dažniausiai ten būna daug teigiamos baltosios energijos o energetiniai vampyrai bijo tų tinklaraščių taip pat kaip bijo Supermama forumo.

Bet neigiama energetika irgi spinduliuoja kai kurie blogai Lietuvoje. Jų patartina vengti nes jie yra labai stiprūs savo energetika ir duoda labai neigiamus energetinius impulsus su kuriais padaro žmonių reakcijas kaip portalai. Žmonės patiria neigiamą energetiką ir ima gintis o tada tie autoriai susiurbia į save visą energiją kaip vampyrai. Tai yra tikri blogai žudikai. Tai yra šie autoriai kad nebūtų be pavyzdžių: Rokiškis, Andrius Užkalnis, Piktas Gnomas Arvydas, Buržujaus rašinėliai ir Kaspinuotis.lt kur nemaloni moteris kuri atvirai kalba kad domisi psichologija nors jos visas blogas persunktas juodąja energija ir keletas kitų silpnesnių. Čia nededu nuorodų nes tai yra energetiniai žudikai ir ten eiti yra daug pavojingiau negu į portalą nes tai yra žmonės kurie yra profesionalai. Jie apsimeta gerais ir linksmais bet tai yra profesionalo kaukė nes jie yra iš tų kurie apgalvotai sukelia aukai energetinę kontuziją ir paskui išsiurbia energiją. Aš niekada nesilankau tokiuose bloguose ir vengiu nes tai yra 3 lygio (nuo viršaus) energetiniai užpuolikai turintys labai stiprią negatyvią juodąją energiją.

Štai tokie yra pavojai kai vaikščiojat po internetą. Tai reikia visada neužmiršti nes jei tik pataikysit ne ten kur reikia tai galit pakliūti į spastus. Visada venkite neigiamos energetikos puslapių ir tokių vietų kur yra energetinis vampyrizmas. Tai visada galima pajausti pagal emocijas kurios paskui kyla. Jei emocijos yra neigiamos tai reiškia kad jus paveikė neigiama juodoji energija. Jei jūs išsekęs ir blogai jaučiatės tai reiškia kad energiją išsiurbė vampyras. Teigiama energetika duoda visada daug džiaugsmo ir laimingumo energijos kuri vadinama baltąja energija todėl ją galima visada atpažinti.

Reklama

Comments on: "Interneto mažas dvasingumas" (30)

 1. Eik geriau kunigam puse algos atiduok. Arba avinėlį paskersk, kad RST tau energetikos įvairespalvės duotu.

  • Toks komentaras tik įrodo kad jūs esat antro arba daugiausiai trečio nuo apačios sąmoningumo lygmens todėl jums internetas daro didelę žala. Tai labai silpnos asmenybės kurios sukaupia labai daug negatyvios energijos ir blogai jaučiasi. Jūs nelaimingas žmogus bet kad paskaitėte tai jau savaime pagerina jūsų energetiką.

  • Jums galioja tas pats pasiūlymas, kaip ir Rakauskinui.

 2. Pasijutau žiauriai energetiškai pakylėta! Man ypač patiko ši vieta: “Jos momentiškai aptina bet kokį energetinį vampyrą ir jam pasiunčia energetinį impulsą žudiką, nes taip jos gina savo vaikelį.“ Iškart pajutau, kiek teigiamos energijos plūstelėjo į mane perskaičius šį sakinį!
  Ai, dar labai patiko, žinoma, ši vieta: “Tai yra šie autoriai kad nebūtų be pavyzdžių: Rokiškis, Andrius Užkalnis, Piktas Gnomas Arvydas, Buržujaus rašinėliai ir Kaspinuotis.lt kur nemaloni moteris kuri atvirai kalba kad domisi psichologija nors jos visas blogas persunktas juodąja energija ir keletas kitų silpnesnių.“ Man patinka tamstos išskirtinis dėmesys moterims :))
  Made my day! Ačiū!

 3. Na, aš apskritai nepripažįstu termino “energetika“ šiame kontekste. Nesvarbu ar tai būtų gera ar bloga. Bet sakykime, kad rašydamas šį komentarą jį priimu. Taigi tamstos komentaras persisunkęs blogos energetikos lygiai taip pat. Kodėl? Todėl, kad rūšiuojate. Gera energetika džiaugiasi kažkuo, o ne rūšiuoja bandydama išsiurbti tą pačią energiją. Tarp kitko, prisipažįstu – aš esu labai blogas žmogus ir šitą komentarą parašiau tik tam, kad išsiurbčiau jūsų įrašo ir visų skaitančių šį įrašą energiją, nes ji man atrodo bloga.

  • Iš jūsų jaučiamas toks pats sarkazimas kaip ir iš komentuotojos Pėdutė. Tačiau jūs esate mažiau sąmoningas. Visa, kas gera jumyse yra specialiai juodinama jūsų pasąmonės, kurios ištakos galėtų būti stiprios juodos energetikos šaltinis, prie kurio prisilietėte dar vaikystėje.

   Priimkite Verslumo Magiją atvira širdimi, įsiskaitykite į visus žodžius, pajuskite teigiamos energijos pulsavimą.

 4. Paskaiciau paskaiciau ir niekaip negaliu apsispresti, ar mano komentaras dabar skleis teigiama energija ar neigiama.. Rodosi, jog rasoma naudojantis pavyzdziu is uzsienio kalba parasyto veikalo pritaikant ji lietuvai. Arba autorius intelektualus zmogus ismanantis siek tiek psichologijos, kas priestarautu logikai, nes kaip kitaip galima butu paaiskinti teksto nerisluma, kuris kartais net trukdo suprasti apie ka yra kalbama? Galbut autoriu tuo metu blaske blogosios energijos skleidejai?
  “Energija“ tera zmoniu, vienu su kitais, saveikos sukelta emocine busena ir ja kontroliuoti ganetinai lengva priklausomai nuo saves supratimo ir savikontroles lygio. Vis delto straipsnis yra “ok“ lekstoko mastymo zmonems:D

  • Jūsų nerišlus atsakymas rodo kad jūs dar neapsisprendes. Tai rodo kad daug pilkosios energijos jusyse. Pilkoji energija tai neapsisprendusi energija kuri nėra nei balta nei juoda. Tai energijų mišinys turintis savybę kad jis sugeria ir juodają energiją ir baltają. Tokie žmonės gyvena neapsisprendime. Tai silpnumas kuris neneša nieko ger bet ir nieko blogo. Tai žmonės kuriuos valdo aplinka bet ne jie valdo aplinką

 5. Burbulas said:

  :)))))))), va čia tai geras, :))))))))), subtilu, labai subtilu :))))))), taip nuotaiką pataiso tik Erlicko kūryba, Šaunuoliai, skaitysiu, šviesėsiu :)))))))))))

  • Jūsų sarkazmas čia neturi vietos. Jame šviečia atmetimas ir neigimas. Tai rodo kad jūs turite problemas. Jūsų givenimas nėra labai laimingas nes jūs neigiate problemas ir netikite laime.

   Bet kad domitės Erlicku tai nėra blogai. Šitas rašytojas turi daug baltos energijos tačiau yra apimtas kovos su juodaja energija kuri jį nugali todėl jis serga ir turi daug liūdnų minčių. Tai labai didelė nelaimė kad talentingas žmogus galintis tapti labai didele asmenybe negali sukovot. Mes linkim jums sekti baltaja energija ir ją atskirti.

 6. Labai įdomiai susiskaitė fone skambant: http://youtu.be/vRDtrsuIEk8

  • Tai labai stiprią energetiką turinti muzika, joje daug šviesios baltosios energijos kuri yra teigiama ir sukelia dvasingumo impulsą. Tai galėtų būti labai geras pavyzdys tiems skaitytojams kurie klauso kitokios muzikos nes ši muzika yra labai stiprus energijos šaltinis kuris leidžia muziką pajusti kaip energetinį srautą. Tai kartu yra labai geras pavyzdys kaip internete galima panaudoti teigiamą energiją jos duodant daugeliui žmonių.

 7. […] apopleksijos… Parašyta 2011/09/08 autoriaus grumlinas …kai kolega leo lenox man užrodė: Bet neigiama energetika irgi spinduliuoja kai kurie blogai Lietuvoje. Jų patartina vengti nes jie […]

  • Čia dar vienas įrodymas, jog su energetika pas mus prastokai. Nuolatinis sarkazmas ir neigimas. Šį asmenį esame jau pastebėję ir ankščiau – tai gan įdomus personažas. Įdomus ta prasme, kad tai simptomatiškas variantas, kai žmogaus vidus ieško švarios energijos, bet aplinka jį nuolat įtraukia atgal. Simptomatika yra akivaizdi – trumpi pliūptelėjimai nerišlių minčių, iš kurių galime susidaryti bendrąjį energetinės būsenos stovį. Noras į save atkreipti dėmesį, bet tuo pačiu ir noras pasislėpti. Tai yra simptomatiška. Šis asmuo specialiai buvo nepaminėtas čia, nes tai asmuo, galima sakyti esantis “tarp dangaus ir žemės“.
   Šį įdomų pavyzdį panagrinėsime kituose straipsniuose.

 8. pirmą sykį konstatuoju, jog šis įrašas gali tapti naujo mokslo pradžia, tyrinėjant technologinį poveikį ne tik daliniams socialiniam gyvenimui, bet tiesiogiai būti priežastimi tolimesnio vystymosi visuomenės

  idealiai pataikyta, laikui bėgant tai virs atskiru mokslu su atskirais specialistais.. nes dabartiniai procesai visiškai pakeičia subjekto mąstymo ir vertinimo bei tolimesnio subjektyvaus sprendimo (rezultato atsiradimą) būdą

  Dėkui, idealu – pirmas įrašas internete atvėręs kažką naujo

  • Jūs teisingai suprantat neigiamos energijos grėsmę. Ji gauna įvairius pavidalus nes visos veiklos apraiškos yra mūsų energetika. Neigiami reiškiniai visuomenėje yra neigiamos energetikos pasekmė. Todėl labai svarbus Jūsų darbas kad deblokuoti dalykus kuriuos blokuoja neigiama energetika.

   Rezultatas visada atsiranda kaip neigiamos ir teigiamos energetikos sąveikos struktūra su kritiniais taškais. Nuo tų taškų perėmimo priklauso rezultato energetika. Todėl visada labai svarbu identifikuoti kas yra kas procese. Neigiama energetika visada blokuoja teigiamą ir kritiniam taške ją panaikinus gaunamas teigiamas rezultatas. Ir neigiama energetika visada apsireiškia korupcija politikoje ir žmonių nelaimėm.

   Jūs darote labai svarbų darbą kad kovojate su neigiamos energetikos reiškiniais. Daugelis žmonių to nesupranta bet tai labai svarbu norint pagerinti bendrą visuomenės energetinę būklę.

   Kodėl tiek daug nusivylimo žmonėse? Kodėl tiek netikėjimo kad galima padaryti geresnę visuomenę? Tai paprastas atsakymas: todėl kad neigiamą energetiką turintys procesai užgesina teigiamą energetiką. Ir šiais laikais tam aktyviai naudojamos techninės priemonės. Jos labai palengvina energetinę manipuliaciją žmonių samonėje.

 9. Labai jau didelis kiekis neigiamos energijos užplūsta vos užmetus akį į tekstą ir pastebėjus, kad autorius yra beraštis. Beraščio rašliava gali būti tik visiškas š…, todėl skaityti neverta.

  • Jūs pats pripažinote esąs juodas, juodoje energijoje. Tačiau jūsų šviesos likučiai dar sugeba išlįsti į paviršių ir priversti ieškoti dvasingumo. Mes matome jūsų pagalbos šauksmą. Rytoj tuo pačiu metu lygiai po septynių dienų ateikite čia. Papasakokite kaip jaučiatės.

  • Beraštis, tai žmogus nemokantis tik rašyti. Bet beraštis gali daugiau ir prasmingiau PASAKYTI…

 10. Sveikas, mage,

  noriu tik pasakyti tokį vieną liūdesėlį tau. Taip, tu teisus, iš mano tinklaraščio sklinda juodoji energija, bloga energija, lyg koks virusas. Bet žinok ,aš taip pasidaręs savo puslapį, jog kiekvienam užeinančiam ta bloga energija irgi persiduotų. Pirma persiduoda laidais į kompiuterį, vėliau užtenka atspausdinti kokį popierių ar įrašyti kompaktą ir persiduoda ant jo. Pamąstyk, ar tikrai nespausdinai ir nerašei kompaktų paskaitęs mano tinklaraštį?? Nes noriu tave nuliūdinti – tu jau irgi užkrėstas mano juodąja pragaištimi, tad netrukus ir tau ateis blogos dienos.

  Žlugs verslas, grius įsitikinimai, baigsis gyvenimas… Cheers!

 11. Toks jausmas, kad šį tekstą sukūrė Pipedijos autoriai. 😀

  • Pasižiūrėjome kas ta pipedija. Iš principo tai jumoro puslapis. Nors yra keletas dalykų, kurie įdomiai, nors visiškai neteisingai nagrinėjami.

   Kokie dar jausmai, kreivaranki, jus užplūsta skaitant Verslumo Magiją? Nupasakokite keliais žodžiais – tai gali būti įdomu.

   • Skaitant šį blogą jausmai kuo geriausi. Kažkuom primena spiritizmo seansus vaikystėje – kai ant popieriaus išpiešdavom akis ir nosį, o viršuje puslankiu abėcėlės raides, o apačioje skaičius. Tada iverdavom adatą į siūlą, uždegdavom žvakę… Na, manau, jūs daug geriau visą šią procedūrą žinote už mane.
    Aš manau, kad šis blogas suteikia energetikos užtaisą, galintį pajudinti ne tik adatas, bet ir sielas. Svarbiausia yra juodosios ir rudosios energijos blokavimas ir šviesos biolaukų pakrovimas, nemažinant sinergetinio kontakto.
    Taip pat įspūdį padarė ir jūsų blogroll sąrašas. Akivaizdu, kad šie rinktiniai blogeriai yra būtent tie, kurie vieninteliai gali atremti pilkosios, juodosios ir bordinės energijos pliūpsnius, atstatydami joms savo šviesios energetinės harmonijos skydus. Iš šių geltonosios Saulės šviesos energetikos riterių sąrašo visų pirmą išskirčiau kantą. Dar informuoju, kad neseniai savo internetinę veiklą wordpress’e atnaujino dar vienas pozityvios energetikos paštininkas – Andrius Burlėga.
    Bet kuriuo atveju – dėkui už reklamą ir sėkmės skleidžiant pozityvą! 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: